Pożyczki dla klientów

Home Pożyczki dla klientów

10

Lat Doświadczenia

Małopolska Fabryka Pożyczek Prywatnych

Oferta pożyczki dla klienta

Naszym klientom zapewniamy szybkie i bezpieczne pożyczki prywatne na warunkach konkurencyjnych względem innych instytucji finansowych – szybciej i łatwiej niż w banku, a taniej i bezpieczniej niż w firmach pożyczkowych. Zero zbędnych formalności!

Warunkiem uzyskania finansowania jest prowadzenie działalności gospodarczej i posiadanie nieruchomości, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki. Zabezpieczamy się na każdym rodzaju nieruchomości i w każdej lokalizacji na terenie całego kraju, pod warunkiem odpowiedniej wartości nieruchomości względem kwoty pożyczki (wskaźnik LTV). Sami wyceniamy nieruchomości co obniża koszty i przyspiesza cały proces. 

Transakcje realizujemy szybko, sprawnie i w sposób bezpieczny dla klienta. Pomagamy w organizacji wszystkich dokumentów, doradzamy w kwestiach podatkowych związanych z uzyskaną pożyczką, a nawet załatwiamy ubezpieczenie nieruchomości jeżeli jest taka potrzeba. Z nami klient szybko otrzyma potrzebne finansowanie, a w momencie całkowitej spłaty pożyczki pomożemy  wykreślić hipotekę z księgi wieczystej. 

W zamian oczekujemy tylko terminowej spłaty rat na rzecz inwestora, a w razie problemów stałego kontaktu z nami aż do załatwienia sprawy. Wychodzimy z założenia, że każdy problem jest do rozwiązania, jeżeli tylko klient jest otwarty na naszą pomoc i wsparcie. 

Ponieważ zabezpieczeniem każdej pożyczki jest nieruchomość, której wartość znacznie przekracza kwotę pożyczki to wiemy, że klient będzie z nami współpracował w celu spłaty swoich zobowiązań.

Udzielamy pożyczek od 50.000zł do 5.000.000zł, a cały proces trwa od 7 do 14 dni.

Pożyczki są udzielane na 12 mc z opcją wcześniejszej spłaty całkowicie bezkosztowo.

Odsetki ustalamy indywidualnie zależnie od kwoty pożyczki i wartości nieruchomości.

Jeżeli potrzebujesz pożyczki, a spełniasz warunki uzyskania finansowania to zapraszamy do kontaktu – sprawdzimy jaką kwotę możesz uzyskać i na jakich warunkach.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo albo poprzez formularz kontaktowy.

 

mfpp.pl

Pożyczka Dla Klienta - warunki współpracy

Jeżeli potrzebujesz pożyczki, a spełniasz warunki uzyskania finansowania to zapraszamy do kontaktu – sprawdzimy jaką kwotę możesz uzyskać i na jakich warunkach.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo albo poprzez formularz kontaktowy.

Chcesz poznać szczegóły ? napisz do nas !

    Porównaj oferty

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel, powód Sypialnie Łazienki