Partnerzy

Home Partnerzy

Małopolska Fabryka Pożyczek Prywatnych

W naszej działalności współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach:

– notariusze

– radcy prawni

– rzeczoznawcy majątkowi

– windykatorzy terenowi

– komornicy

Kolejność tych osób nie jest przypadkowa ponieważ wszystkie umowy robimy u notariusza, ale działania kolejnych naszych partnerów wymaga już tylko coraz mniejsza ilość umów pożyczkowych.

Niezależnie od tego czy pożyczka jest spłacana zgodnie z umową czy też trzeba uruchomić działania windykacyjne to jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność i dzięki temu nasi inwestorzy ZAWSZE odzyskują cały zainwestowany kapitał oraz WSZYSTKIE należne odsetki. 

W grupie naszych partnerów są również pośrednicy z całej Polski, którzy kierują do nas swoich klientów poszukujących prywatnych pożyczek pozabankowych. Pośrednik robi dla nas badanie sytuacji klienta i kompletuje całą niezbędną dokumentację, ale weryfikację pożyczkodawcy robimy zawsze sami akceptując do dalszych etapów finansowania tylko niewielki procent najlepszych spraw. Do naszych inwestorów trafia średnio 1-2% zapytań pożyczkowych jakie otrzymujemy z rynku! We współpracy z pośrednikami oczekujemy rzetelności i staranności w przygotowaniu wniosku pożyczkowego, a w zamian oferujemy atrakcyjne prowizje oraz gotowość do budowania długoterminowej współpracy na zasadach partnerskich.

Ostatnią i najważniejszą grupą naszych partnerów są nasi inwestorzy, którzy polecają nam kolejnych inwestorów (pożyczkodawców), a czasami również pożyczkobiorców. Dla osób polecających mamy stworzony specjalny program poleceń w ramach którego wypłacamy atrakcyjne prowizje za polecenie kolejnych klientów – zarówno pożyczkobiorców jak i pożyczkodawców. Zależy nam na tym żeby cały czas rosło grono naszych inwestorów i jednocześnie żeby każdy z naszych inwestorów poza zyskami z udzielanych pożyczek mógł również uzyskać wymierne korzyści z polecania naszej firmy. 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi programami partnerskimi!

Partnerzy

Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Król i Partnerzy

Porównaj oferty

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel, powód Sypialnie Łazienki