Oferta Współpracy Dla Pośredników

Home Oferta współpracy dla pośredników

10

Lat Doświadczenia

Małopolska Fabryka Pożyczek Prywatnych

Oferta współpracy dla pośredników

Rynek pożyczek prywatnych w Polsce to są miliony transakcji każdego roku i miliony klientów, którzy raz na jakiś czas korzystają z takiej formy finansowania. Jeżeli jesteś pośrednikiem lub handlowcem z dowolnej branży i masz bazę zaufanych klientów to zapraszamy do współpracy w tym zakresie.

Szczególnie polecamy współpracę pośrednikom kredytowym, ubezpieczeniowym i nieruchomościowym. Każdy z Was może pomóc swoim klientom w uzyskaniu potrzebnego finansowania, a przy okazji samemu zarobić bardzo atrakcyjne wynagrodzenie za samo polecenie klienta. My jako firma organizująca pożyczki prywatne poprowadzimy cały proces od A do Z.

Pośrednikom z którymi współpracujemy zapewniamy oprócz wysokich prowizji przede wszystkim lojalność i tego samego też oczekujemy od drugiej strony. Stawiamy na długoterminowe partnerskie relacje z naszymi kontrahentami, a nie na jednorazowe “strzały”.

mfpp.pl

Warunki współpracy oraz plan wynagrodzeń

Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem naszego planu wynagrodzeń dla pośredników oraz innych warunków współpracy to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego albo poprzez formularz kontaktowy.

Chcesz poznać szczegóły ? napisz do nas !

    Porównaj oferty

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel, powód Sypialnie Łazienki