Oferta nieruchomości

Home Oferta nieruchomości

10

Lat Doświadczenia

Małopolska Fabryka Pożyczek Prywatnych

Oferty sprzedaży nieruchomości będących zabezpieczeniem

Oferty sprzedaży nieruchomości będących zabezpieczeniem pożyczki prywatnej jest skierowana zarówno do klientów (pożyczkobiorców) jak i do inwestorów (pożyczkodawców). Ci pierwsi dzięki środkom uzyskanym ze sprzedaży nieruchomości mogą spłacić swoje zobowiązania, a Ci drudzy mogą okazyjnie kupić nieruchomość, która potem, na spokojnie, może zostać wynajęta lub sprzedana z dużym zyskiem.

Są to nieruchomości różnego typu: działki, domy, mieszkania, lokale usługowe, ale wszystkie mają jedną cechę wspólną – są sprzedawane na bardzo atrakcyjnych warunkach i tylko u nas – za pośrednictwem naszej strony internetowej i list mailingowych – na ogół nie wystawiamy tych nieruchomości na popularnych portalach ogłoszeniowych!

Często wraz ze sprzedażą nieruchomości zapewniamy od razu jej wynajęcie przez poprzedniego właściciela (wg stawek rynkowych najmu) co w połączeniu z okazyjną ceną nabycia skutkuje wyjątkowo wysoką rentownością całej inwestycji.

Czasami sprzedający nieruchomość liczy na możliwość jej odkupienia w określonym czasie za odpowiednio wyższą cenę i wtedy wpisujemy takie uprawnienie do księgi wieczystej. Jeżeli dochodzi do odkupienia nieruchomości przez poprzedniego właściciela to inwestor inkasuje z góry ustaloną nadwyżkę, a jeżeli nie dochodzi do odkupu w określonym czasie to prawo niniejsze wygasa i inwestor może swobodnie dysponować przedmiotową nieruchomością, którą nabył okazyjnie czyli poniżej wartości rynkowej. Każda z możliwych opcji zakończenia transakcji oznacza dla inwestora solidny zysk!

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w obrocie nieruchomościami cały proces przebiega sprawnie i bezproblemowo dla obu stron transakcji. Oczywiście wszystkie umowy robimy w sprawdzonej kancelarii notarialnej co gwarantuje każdemu spokój i bezpieczeństwo. W razie potrzeby zapewniamy naszym inwestorom pomoc we wszystkich sprawach związanych z nieruchomością: ubezpieczenie, remont, zarządzanie wynajmem itp. Nie ma dla nas spraw niemożliwych do załatwienia, sa tylko mniej lub bardziej wymagające… Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub zakupem nieruchomości z nami to zapraszam do kontaktu poprzez telefon, email lub formularz kontaktowy tutaj.

Wszystkie aktualne oferty sprzedaży nieruchomości z naszej bazy można zobaczyć w zakładce nieruchomości– zapraszamy!

 

 

mfpp.pl

Warunki współpracy oraz plan wynagrodzeń

Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem naszego planu wynagrodzeń dla pośredników oraz innych warunków współpracy to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego albo poprzez formularz kontaktowy.

Chcesz poznać szczegóły ? napisz do nas !

    Porównaj oferty

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel, powód Sypialnie Łazienki