O nas

Home O nas

O nas

Małopolska Fabryka Pożyczek Prywatnych powstała poniekąd trochę z przypadku. Po prostu spotkało się trzech gości, każdy z innej bajki, których połączyła wspólna wizja biznesu odpowiadającego na potrzeby rynku: nasza firma zapewnia uzyskanie finansowania dla klienta potrzebującego szybkiej pożyczki, a dla inwestora, który jej udziela gwarantuje zwrot całego kapitału oraz ponadprzeciętne zyski z odsetek. Skutecznie poprowadzona transakcja pożyczki jest sukcesem dla każdej ze stron – zarówno pożyczkobiorcy jak i pożyczkodawcy, a także naszym jako pośrednika. Efektem ubocznym naszej działalności jest również obrót nieruchomościami, które stanowią zabezpieczenie pożyczek. Dzięki ich sprzedaży rozwiązujemy problemy ich właścicieli, a naszym inwestorom dostarczamy oferty konkurencyjne względem szerokiego rynku.

Trzej wspólnicy MFPP to specjaliści w swoich dziedzinach: Bartek – kredyty, Marcin – windykacja, a Piotr – nieruchomości. Każdy z nas ma ponad 10-letnie doświadczenie w swojej branży, a tutaj w MFPP możemy je skutecznie połączyć w jeden zgrany team. Więcej o wspólnikach można przeczytać w zakładkach imiennych tutaj.

 

Żeby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi (a sobie ułatwić pracę) współpracujemy z najlepszymi notariuszami i prawnikami.
Z kolei pośrednikom współpracującym z nami gwarantujemy wysokie prowizje i pełną lojalność – potrafimy docenić uczciwość i sami też ją zapewniamy, bo relacje w biznesie robi się na lata, a nie na jedną transakcję. Z czasem chcemy żeby spółka mogła samodzielnie udzielać pożyczek swoim klientom samemu pozyskując kapitał od inwestorów instytucjonalnych. To się wydaje melodia przyszłości, ale każdy kolejny dzień jest przyszłością i zbliża nas do określonego celu. Zapraszamy więc do wspólnej podroży z nami w świetlaną przyszłość…

Marcin Piątek

Prezes Zarządu – Specjalista ds. Windykacji

Przedsiębiorca, od 2015r. jestem właścicielem Kancelarii Incognito, firmy specjalizującej się w windykacji terenowej, która świadczyła usługi windykacyjne dla największych banków oraz firm udzielających prywatnych pożyczek dla przedsiębiorców.

Jestem pomysłodawcą i założycielem Małopolskiej Fabryki Pożyczek Prywatnych, a w spółce pełnię funkcję prezesa odpowiadając za pozyskiwanie i weryfikację nowych tematów pożyczkowych oraz sprawy windykacyjne. Współpracuję zatem głównie z klientami przyjmującymi pożyczkę i odpowiadam za to żeby każda pożyczka została w całości spłacona ponieważ bezpieczeństwo to podstawa tego biznesu.

Prywatnie jestem ojcem Korneli i Juliana oraz miłośnikiem prawa, motoryzacji i sportu.   

Piotr Falicki

Członek Zarządu – Specjalista ds. Inwestorów

Rocznik ’79, jako najstarszy ze wspólników powinienem być przykładem powagi i spokoju, ale mój żywioł to kreatywność – lubię jak się dużo dzieje, a finalizowanie transakcji z klientami wciąż sprawia mi prawdziwie dziecięcą radość. Zaczynałem działalność gospodarczą w 2008 roku od zwykłych ubezpieczeń i OFE, potem były szkolenia z edukacji finansowej i rynek kapitałowych funduszy inwestycyjnych, a od 2012 roku zacząłem moją przygodę z nieruchomościami, która trwa do dzisiaj. Od 2022 roku poszerzyłem swoją działalność o pożyczki prywatne. Jako specjalista od obsługi klientów inwestycyjnych skupiałem się dotąd na rentowności inwestycji. W nieruchomościach przez 10 lat “zjadłem na tym zęby” i śmiało (aczkolwiek nieskromnie) mogę się uznać za fachowca w tej dziedzinie.

W spółce MFPP odpowiadam za moich inwestorów – ja przekazuję im tematy pożyczkowe i ja przed nimi odpowiadam za bezpieczeństwo oraz rentowność tych inwestycji – dokładnie w takiej kolejności: najpierw bezpieczeństwo, a potem rentowność! Dla moich inwestorów jestem twarzą tego projektu i jestem świadomy tej odpowiedzialności. Dlatego właśnie przez rok czasu testowałem ten biznes na sobie, żeby poznać branżę i sprawdzić moich partnerów.  Tak samo robię od lat w nieruchomościach – nigdy nie oferuję klientom tematu, którego sam bym nie kupił – to mi zapewnia przekonanie do tego co robię oraz wiarygodność w oczach klienta. Teraz mogę śmiało polecać pożyczki prywatne jako bardzo korzystną inwestycję: bezpieczną i rentowną. Mam nadzieję, że podobnie jak w nieruchomościach równiez tutaj będę się cieszył uznaniem moich klientów i będą mnie polecać swoim znajomym co jest najlepszą rekomendacją.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem dla dwójki pracowitych dzieci i dwóch leniwych kotów.

Bartosz Kwiatkowski

Członek Zarządu – Specjalista ds. Pożyczek

Od 2008 roku aktywnie działam na rynku finansowym. Jestem specjalistą do spraw kredytów, zarówno indywidualnych jak i firmowych. Moje zaangażowanie, szybkość działania oraz empatyczne podejście do każdego klienta sprawia, że zaufały mi już tysiące osób.

W spółce MFPP jako dyrektor ds. pożyczek odpowiadam za wszystko co jest związane z działaniem spółki i organizacją pracy moich wspólników często im pomagających w bieżącej obsłudze naszych klientów: zarówno pożyczkobiorców jak i inwestorów (pożyczkodawców).

Moją prywatną pasją jest podróżowanie razem z żoną i córką

Anna Lipa

Asystentka Zarządu

Rocznik ’89, jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na wydziale politologii kierunek komunikacja społeczna i dziennikarstwo.

Od zawsze kontakt z drugim człowiekiem był dla mnie priorytetem w pracy zawodowej, dlatego bankowość do której wkroczyłam w 2012 r. był strzałem w dziesiątkę i pozwolił mi na ogromny rozwój zarówno osobisty jak i  zawodowy.

W MFPP pełnię funkcję asystentki zarządu i odpowiadam za szeroko pojęty kontakt z klientem i organizację dokumentacji. Przede wszystkim jednak sprawiam, aby każdy nasz klient czuł się zaopiekowany w całym procesie pożyczkowym od etapu weryfikacji, poprzez przygotowanie umowy i jej bieżącą obsługę,  aż do całkowitej spłaty pożyczki.

Prywatnie mama Szymona i Hani, miłośniczka wypraw górskich i jazdy na rowerze.

Kontakt do naszych specjalistów

Specjalista ds. windykacji
Marcin Piątek - 534-611-666 - prezes zarządu

Specjalista ds. inwestorów
Piotr Falicki - 881-201-330 - członek zarządu

Specjalista ds. pożyczek
Bartosz Kwiatkowski - 796-615-053 - członek zarządu

Asystentka zarządu
Anna Lipa - 660-227-887 

    Porównaj oferty

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel, powód Sypialnie Łazienki