Dla Inwestora

Home Dla Inwestora

10

Lat Doświadczenia

Małopolska Fabryka Pożyczek Prywatnych

Oferta dla inwestorów

Naszym inwestorom zapewniamy bezpieczny sposób na szybkie pomnażanie zgromadzonego kapitału poprzez udzielanie pożyczek prywatnych naszym klientom.

Gwarancja zwrotu środków wynosi 100%, a rentowność z takiej inwestycji, zależnie od aktualnej wysokości stóp procentowych, waha się od 17% do 25% rocznie.

Każda pożyczka jest zabezpieczona hipoteką na nieruchomości, której wartość znacząco przekracza kwotę pożyczki (wskaźnik LTV). Jest to najlepsze dostępne na rynku zabezpieczenie pożyczki – dokładnie takie samo, jakie stosują banki, udzielając kredytów hipotecznych swoim klientom. Nie ma lepszego zabezpieczenia pożyczki niż hipoteka!

Oprócz hipoteki stosujemy jeszcze dwa zabezpieczenia dla inwestora: po pierwsze, klient ubiegający się o pożyczkę prywatną musi prowadzić działalność gospodarczą i pożyczkę przyjmuje na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej (nie jest konsumentem!), a po drugie, poddaje się notarialnemu rygorowi egzekucji do zwrotu uzyskanej pożyczki wraz z odsetkami i innymi opłatami wynikającymi z umowy pożyczki.

Zarówno hipoteka, jak i rygor egzekucji, są ustanawiane w formie aktu notarialnego u sprawdzonego notariusza, co gwarantuje prawidłowość całej procedury.

Nasi inwestorzy są obsługiwani kompleksowo od samego początku, czyli od przedstawienia oferty, poprzez przygotowanie i realizację transakcji, aż po całkowity zwrot pełnej kwoty pożyczki wraz ze wszystkimi należnymi odsetkami.

Oprócz odsetek od udzielonych pożyczek, nasi inwestorzy jako pierwsi otrzymują atrakcyjne oferty zakupu nieruchomości stanowiących zabezpieczenie innych pożyczek. Są to często bardzo okazyjne propozycje ze względu na szybkość transakcji i wymóg zakupu gotówkowego. Takie nieruchomości to prawdziwa gratka dla naszych inwestorów!

Dzięki temu nasi inwestorzy, widząc wymierne korzyści ze współpracy z nami, polecają nas kolejnym klientom, i w ten sposób rośnie nasza baza, która obecnie liczy już ponad 1300 osób…

Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem szczegółowych warunków inwestycji w pożyczki prywatne lub masz jakiekolwiek inne pytania, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, albo poprzez formularz kontaktowy.

mfpp.pl

Warunki współpracy

Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem szczegółowych warunków inwestycji w pożyczki prywatne lub masz jakiekolwiek inne pytania to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego albo poprzez formularz kontaktowy.         

Chcesz poznać szczegóły ? napisz do nas !

    Porównaj oferty

    Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel, powód Sypialnie Łazienki